Поліцейські розтоптали меморіал у Москві біля посольства Білорусі

09:34, 13.08.2020
Поліцейські розтоптали меморіал у Москві біля посольства Білорусі

Поліцейські розламали та знищили меморіал з квітами, плакатами

12 серпня в Москві до будівлі посольства Білорусі прийшли близько 400 людей. Вони вишикувалися в ряд з плакатами і палаючими свічками. Таким чином відбулася третя поспіль акція солідарності росіян з демонстрантами.

 

Як інформує УМ, про це пише"Медуза"

 

Однак, поліція відтіснила учасників акції від будівлі, затримавши не менше десяти осіб. Пізніше люди повернулися до посольства і спорудили навпроти нього меморіал з квітами, плакатами та написом "Жыве Беларусь", викладеним з палаючих свічок.

 

Поліцейські його розламали та знищили.

 

Нагадаємо, після виборів президента Білорусі 9 серпня люди масово вийшли на протести проти фальсифікації результатів голосування. Вони виступають проти Олександра Лукашенка й на підтримку його головної суперниці Світлани Тихановської, яка, на їхню думку, перемогла діючого президента з великим відривом.

 

Акції супроводжуються насильством силовиків, постріламита затриманнями, а мітингарі вже почали використовувати "коктейлі Молотова". Серед протестувальників є загиблі.

 

12 серпня стало відомо, що декілька ведучих та журналістів Білорусі звільнилися з державних телеканалів через насильство проти демонстрантів.