«Україна - це ти»: Слуга народу» розпочинає передвиборчу кампанію

16:53, 06.08.2020
«Україна - це ти»: Слуга народу» розпочинає передвиборчу кампанію

Рада призначила місцеві вибори на 25 жовтня

5 липня Верховна Рада підтримала постанову про призначення місцевих виборів в Україні на 25 жовтня 2020 року. Партія "Слуга народу" розпочинає передвиборчу кампанію під гаслом "Україна – це ти!".

 

Як інформує УМ, про це повідомила ззаступниця голови фракції "СН" у Верховній Раді Євгенія Кравчук у Facebook.

 

"Ну що, починаємо! Партія "Слуга народу" запускає кампанію під слоганом "Україна – це ти!", - написала вона - "І вперше за 29 років незалежності це не просто красиві слова. "Слуга Народу" завершила процес децентралізації і відтепер питання розвитку громад, міських чи сільських – вирішуватимуться не в Києві, а на місці. Тобто українці зможуть обрати на місцевих виборах реальну владу, яка матиме гроші і повноваження зробити життя в містах та селах кращим".

 

Кравчук додала, що українці також можуть стати владою, долучившись до вирішення важливих питань життя громади.


За її словами, зазвичай закликають голосувати за певну партію, а "Слуга народу" агітуватиме "голосувати за себе", бо "влада в тисячі громад має належати мільйонам їхніх мешканців".

 

У липні голова партії "Слуга народу" нардеп Олександр Корнієнко в інтерв’ю "Українській правді" заявив, що "СН" на місцевих виборах вирішила змінити гасло "Зробимо їх разом", під з яким у 2019 році Володимир Зеленський не тільки сам став президентом, але й провів свою монобільшість у Верховну раду, на інше.

 

Додамо, цьогорічні чергові місцеві вибори пройдуть на новій територіальній основі, вперше буде використана система пропорційного представництва за відкритими виборчими списками, а також застосовані гендерні квоти.  

 

Як повідомляла УМ, Верховна Рада призначила місцеві вибори на 25 жовтня