США не вийдуть з НАТО – Трамп

15:16, 11.07.2020
США не вийдуть з НАТО – Трамп

Президент США Дональд Трамп каже, що йому вдалося переконати членів НАТО збільшити свій внесок до трансатлантичного альянсу.

Президент США Дональд Трамп запевнив, що не хоче виходу Сполучених Штатів з НАТО.

 

Як повідомляє «Україна молода», про це Трамп сказав в інтерв'ю The Washington Post.

 

"Ні, я не хочу виходити. Але я хочу, щоб вони (союзники НАТО - ред.) платили свою справедливу частку", - сказав Трамп.

 

Говорячи про свої зусилля по боротьбі з Росією, президент США також зазначив, що йому вдалося переконати членів НАТО збільшити свій внесок до трансатлантичного альянсу.

 

"Я зібрав 140 мільярдів доларів у країн НАТО, довівши загальну суму до 400 мільярдів (протягом трьох років), і яка мета НАТО? Росія", - сказав він.

 

Трамп також вперше підтвердив, що у 2018 році США провели кібератаку на компанію "Агентство інтернет-досліджень", відому як "фабрика тролів".

 

На питання, чи почав він атаку, Трамп відповів: "Правильно".

 

І додав, що у 2016 році президент Барак Обама «знав до виборів, що Росія грає з цим».

 

«Або йому сказали. Так це чи ні, хто знає? І він нічого не сказав. І причина, по якій він нічого не сказав, полягала в тому, що він не хотів чіпати це, тому що він думав, що Хілларі Клінтон перемагає», - каже президент США.

 

Трамп зазначив, що прийняв рішення про кібератаку на основі розвідувальних даних про втручання Росії у вибори США: «Подивіться, ми зупинили це».

 

Зауважимо, що у лютому 2019 року The Washington Post повідомила, що командування США в листопаді 2018 провело кібератаку проти "фабрики тролів". За даними видання, в результаті атаки офіс компанії виявився повністю відключений від інтернету. "Федеральне агентство новин", яке пов'язують з "фабрикою тролів" і російським бізнесменом Євгеном Пригожиним, підтвердило факт атаки.