Путін підписав указ про «обнулення» свого президентства

17:45, 03.07.2020
Путін підписав указ про «обнулення» свого президентства

Указ набирає чинності з дня його підписання.

Президент Росії Володимир Путін підписав указ "Про офіційне опублікування Конституції Російської Федерації з внесеними до неї поправками", поправки наберуть чинності вже 4 червня.

 

Як інформує УМ, про це повідомляє пресслужба Кремля.

 

"Поправки до Конституції РФ, передбачені статтею 1 Закону РФ про поправку до Конституції РФ від 14 березня 2020 р № 1-ФКЗ "Про вдосконалення регулювання окремих питань організації та функціонування публічної влади", набувають чинності 4 липня 2020 р.", - йдеться в тексті указу.

 

Тим же указом глава Кремля розпорядився провести офіційне опублікування Конституції Росії з внесеними в неї поправками. “Федеральній службі охорони Російської Федерації забезпечити офіційне опублікування Конституції Російської Федерації з внесеними в неї поправками на „Офіційному інтернет-порталі правової інформації“ (www.pravo.gov.ru)”, — йдеться в документі.

 

Згідно з раніше підписаним президентом законом про поправки до конституції, офіційне опублікування має відбутися “негайно після офіційного опублікування результатів загальноросійського голосування”.

 

“Остаточне слово щодо поправок до Конституції могли сказати тільки громадяни Росії: ми прийняли це рішення разом”, — сказав президент на відеоконференції з робочою групою щодо поправок до конституції.

 

За словами Путіна, голосування показало “високий рівень консолідації суспільства щодо ключових питань”.

 

Додамо, що за прийняття “поправок” до конституції проголосували 77,92% виборців, проти — 21,27%. Явка на голосуванні склала 67,97%.

 

Як повідомляла УМ, 25 червня - 1 липня в Росії та окупованому нею Криму проходило голосування щодо внесення поправок до конституції РФ, одна з яких стосується "обнулення" президентських термінів Путіна, що дозволить йому брати участь у виборах ще двічі.