«Гільдія м’ясників. Червоногород»: опубліковано новий роман Юлії Чернінької

11:33, 03.06.2020
«Гільдія м’ясників. Червоногород»: опубліковано новий роман Юлії Чернінької

Новий роман Юлії Чернінької, як вважає український режисер та сценарист Тарас Дронь, є дуже кінематографічним.

У видавництві "Картуш" побачила світ нова книга Юлії Чернінької "Гільдія м’ясників. Червоногород".
 
 
Як інформує УМ, про це повідомив директор видавництва "Картуш" Дар Лівшиц.

 

У центрі сюжету - Мартіс Зоря – всесвітньо відомий артист балету. Після складної травми чоловік приїжджає в Заліщики, щоб відпочити й написати книгу мемуарів. Майже з перону він зустрічає дивних людей. Поведінка мешканців міста ексцентрична й загадкова. Усі вони підпорядковуються дивакуватій організації зі скотобійнями – "Гільдії м’ясників". Містяни не люблять чужинців. Сотні років вони оберігають свої секрети й тепер так просто не здадуться. Заліщики мають форму ока. Таких місць у світі лише три. Це – магічна земля, яка в стародавніх трактатах згадується, як Терра Окулус. Життя у тихому районному центрі тягнулось спокійно й злагоджено, аж поки не приїхав чужинець. Та чи насправді Мартіс там чужинець?

 

"Коли я почитав рукопис, одразу ж зрозумів – цей роман буде видаватись у нас, - розповідає директор видавництва "Картуш" Дар Лівшиц. -  Він не звичний для українського видавничого бізнесу, вирізняється свіжістю та легкістю, до того ж, розрахований на масового читача.  Сама авторка характеризує його як іронічний саспенс. Іронії в романі  справді предостатньо. Вона жива, смілива, свіжа й гарно сприймається".

 

Новий роман Юлії Чернінької, як вважає український режисер та сценарист Тарас Дронь, є дуже кінематографічним.

 

"Цікаво затерті межі поміж сучасністю та міфом роблять роман "Гільдія м’ясників" по-особливому кінематографічним, візуально багатим і часто несподіваним. Історія усвідомлення свого енергетичного початку не залишить байдужим жодного читача, який готовий прийняти себе в безперервній гонитві за чимось вічним та досконалим", - вважає він.