В Києві обмежать вхід на деякі станції метро

18:22, 27.05.2020
В Києві обмежать вхід на деякі станції метро

З 26 травня відновило роботу метро у Києві

Мер Києва Віталій Кличко вкотре закликав пасажирів не нехтувати правилами і берегти своє здоров’я: дотримуватися соціальної дистанції, носити маску. І взагалі користуватися громадським транспортом тільки в разі нагальної потреби. За словами Кличка, 34% заражень відбуваються саме в громадському транспорті.

 

Відтак, у години пік у столичній підземці можуть обмежувати на вхід деякі станції, повідомив Віталій Кличко під час онлайн пресконференції

 

 "У метро, в час пік, щоб не створювати великого скупчення людей, тимчасово будуть обмежувати вхід на деякі станції. Треба буде трохи зачекати біля входу – дотримуючись дистанції і в масці", - сказав він.

 

Очільник столиці повідомив, що за кілька днів, після відновлення роботи в звичайному режимі наземний громадський транспорт столиці перевіз майже 835 тисяч пасажирів. А метро за два дні - 773 тисячі людей.

 

В перший день роботи метрополітеном скористалися 310 тисяч людей. 26 травня метро перевезло 463 тисячі пасажирів.

 

Кличко нагадав, що до пандемії пасажиропотік в столичній підземці був понад півтора мільйона людей щодоби.

 

Як повідомляла УМ, в рамках пом’якшення карантину з 26 травня відновили роботу метро у Києві і Харкові.

 

На думку речниці київського метрополітену Наталки Макогон, у перший день роботи після карантину підземка була напівпорожньою, тому що кияни свідомо поставились до свого здоров’я і до закликів міської влади користуватися громадським транспортом лише за нагальної потреби.

 

У київському метро у другий день після послаблення карантину побільшало пасажирів порівняно з першим днем поновлення роботи підземки.