День Львова: подякували медикам, а основні святкування перенесли на осінь

12:34, 06.05.2020
День Львова: подякували медикам, а основні святкування перенесли на осінь

До входу у львівську Ратушу на конях під’їхали костюмовані герої — Король та Королева — і подякували усім медикам за роботу

День Львова відзначають у першу неділю травня. Проте цьогоріч через карантинні обмеження традиційні святкування перенесли. Але у неділю, 3 травня, День міста таки відзначили по-особливому.

 

«Щодо офіційного відзначення Дня міста, ми наразі зробили паузу, бо найперше хочеться допомогти нашому середньому і малому бізнесу, адже знаємо, що на День міста завжди дуже багато людей приїжджало до Львова. Отож, будемо дивитися, як буде розгортатися ситуація в Україні, і вже тоді прийматимемо кінцеве рішення. Думаю, що відзначатимемо десь на початку осені. Але, наголошую, все залежить від загальної ситуації в країні", — повідомив Андрій Садовий.

 

764-й день народження міста Лева став особливим, хоч і малолюдним. В урочистостях взяли участь міський голова Андрій Садовий із дружиною Катериною, Король з Королевою, сурмачі, фотограф і ще кілька випадкових перехожих.

 

До входу у львівську Ратушу на конях під’їхали костюмовані герої — Король та Королева — і подякували усім медикам за роботу. Також свої слова подяки висловили мер міста Андрій Садовий та його дружина Катерина. А прапор міста на штандарті біля Ратуші підняв молодий львівський лікар Гнат Герич.

 

Радіо «Люкс ФМ» та музиканти привітали Львів та його мешканців із Днем міста. З нагоди 764-річчя Львова виконавці записали пісню Скрябіна «То є Львів». До привітання приєдналися Павло Табаков, Наталка Карпа, Віктор Винник та «Мері», Олександр Божик, Світлана Тарабарова, Зіновій Карач та Jerry Heil. Також, незважаючи на те, що через карантинні обмеження святкування цьогоріч скасоване, львів'ян закликають також приєднатися до привітань: записати своє відео та опублікувати його у соцмережі з хештегом #ЛьвівМоєМістоЛюксМоєРадіо.

 

«Львове, з днем народження! Твоє свято перенесено, а ми будемо святкувати вже! Люкс-зірки заспівали для Тебе пісню Скрябіна «То є Львів». Приєднуйся і ти! Записуй відео як ти співаєш і викладай у соцмережі з хештегом #ЛьвівМоєМістоЛюксМоєРадіо», – закликають львів’ян та усіх, хто любить Львів і радіо «Люкс ФМ».

 

                    Відео Радіо Люкс ФМ