Помпео: Китай дезінформує щодо коронавірусу

10:00, 25.03.2020
Помпео: Китай дезінформує щодо коронавірусу

уУ Китаї зареєстровано 81 218 випадок захворювання. Кількість загиблих в країні становить 3 281, видужали - 73 650 осіб.

Держсекретар США Майк Помпео розкритикував те, як Китай справляється зі спалахом коронавірусу, заявивши, що правляча в КНР Комуністична партія як і раніше приховує від світу інформацію, необхідну для запобігання нових випадків зараження.

 

Про це американський високопосадовець заявив в інтерв'ю Washington Watch.

 

"Я стурбований тим, що це приховування, дезінформація, якою займається Комуністична партія Китаю, все ще позбавляє світ необхідних фактів, щоб ми могли запобігти повторенню нових випадків", — додав Помпео.

 

Він додав, що повільність Пекіна в обміні інформацією про вірус створила ризики для людей у всьому світі, що це "дійсно поставило під загрозу тисячі життів".


Нагадаємо: у Китаї зареєстровано 81 218 випадок захворювання. Кількість загиблих в країні становить 3 281, видужали - 73 650 осіб.

 

Як повідомляла УМ, спалах та поширення коронавірусу SARS-CoV-2, який викликає захворювання COVID-19, було вперше помічено у китайській провінції Хубей наприкінці 2019 року. З того часу зараження цим вірусом було зафіксовано у більш ніж 130 країнах світу, включаючи Україну.

 

Починаючи з 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я визнала поширення хвороби — пандемією.