В українки в Італії діагностували коронавірус

09:33, 27.02.2020
В українки в Італії діагностували коронавірус

Перший випадок зараження коронавірусом зафіксований серед українців в Італії.

 

Про це заявив мер регіону Монтано-Антілія Лучано Трівеллі, передають італійські портали Cremonaoggi та  Fanpage

 

"Кілька днів тому дівчина прибула в місто Абатемарко. Протягом декількох днів вона відчувала слабкість, саме тому дівчина в супроводі своїх батьків вчора ввечері вирушила в лікарню. Зараз вона знаходиться в ізольованій палаті під наглядом лікарів",- сказав він.

 

Як повідомляє BBC, кількість хворих в Італії внаслідок 25-відсоткового стрибка у статистиці заражених протягом доби зросла до 400.

 

В Італії зафіксували дванадцяту смерть від коронавірусу: помер 70-річний у регіоні Емілія-Романья, проживав у Ломбардії.

 

Перші випадки Covid-19 зафіксували в Греції, Пакистані, Норвегії, Фінляндії, Бразилії, Румунії.

 

Перший випадок захворювання в Греції виявили у 38-річної жінки, яка повернулася 23 лютого додому з північної Італії.

 

Згідно з повідомленням Міністерства охорони здоров'я, 10-15 людей, із якими спілкувалася пацієнтка, помістили на карантин.

 

Влада Пакистану заявила про перші два випадки зараження. Один із них виявили в Карачі у 22-річного чоловіка, який приїхав з Ірану.

 

У Норвегії підтверджений перший випадок коронавірусу у громадянина, який повернувся з Китаю в кінці минулого тижня. Весь цей час він перебував удома на "самокарантині".

 

Про позитивний результат перевірки на коронавірус повідомили в університетській лікарні Гельсінкі 26 лютого ввечері.

 

Згідно з повідомленням, жінка "працездатного віку" підхопила вірус під час поїздки до Мілана.

 

Міністр охорони здоров'я Бразилії також підтвердив перший випадок Covid-19 в країні. 61-річний бразилець повернувся в Сан-Паулу 22 лютого після поїздки в Італію.

 

У день приїзду у нього не було симптомів і він провів вихідні зі своєю сім'єю, і лише в понеділок, 24 лютого, поїхав у поліклініку.

 

У МОЗ Румунії заявили про перший випадок захворювання - у чоловіка на південному заході країни. Згідно з повідомленням, пацієнт контактував у Румунії з туристом із Італії на початку лютого. Хворого переведуть в інфекційне відділення шпиталю в Бухаресті.

 

Крім того, нові випадки захворювання виявили в Німеччині. 25-річний чоловік у Баден-Вюртемберзі на південному заході країни захворів після поїздки в Мілан, іще один чоловік на півночі Німеччини – у критичному стані. В цілому п'ять нових випадків коронавірусу на заході і півдні Німеччини - в цілому близько 20 - означало, що захворювання, схоже, переходить на новий етап, заявив в середу міністр охорони здоров'я Єнс Спан

 

"Ланцюги інфекції частково не відслідковуються, і це новина", - сказав Спан.

 

Він застеріг від непотрібної паніки, сказавши, що "не кожен кашель - це випадок коронавірусу". Спан додав, що Німеччина добре оснащена ізоляторами в лікарнях, якщо вони потрібні в більшій кількості.

 

"Ми діємо швидко і адаптуємо нашу реакцію до поточної ситуації, і, на жаль, я повинен сказати, що ситуація змінилася за останні години", - сказав він.

 

26 лютого міністр охорони здоров’я Грузії заявила про перший випадок захворювання на вірус. Пацієнт - у віці близько 50 років, приїхав з Ірану через Азербайджан. Симптоми у нього виявили на кордоні.

 

Станом на 5:50 четверга загальна кількість померлих від пневмонії, викликаної новим коронавірусом COVID-19, в Китаї зросла до 2,744. Всього у світі загинула 2,801 особа, повідомляє УМ з посиланням на Центр системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса (США).

 

Кількість заражених в Китаї досягла 78,497 людей. Всього у світі — 82,164. У свою чергу, одужали за останніми даними 32,831 людина.

 

Таким чином, за добу у Китаї померло 29 осіб, коли за його межами внаслідок хвороби померли 12 осіб. Кількість інфікованих за добу у Китаї склала 433 осіб, коли у світі (не враховуючи КНР) це число становить 737.

 

Країнами з найбільш швидким поширенням коронавіруса залишаються Китай, Південна Корея та Італія.