В Україну не пустили трьох пропагандистів із Росії, відео

12:36, 21.02.2020
В Україну не пустили трьох пропагандистів із Росії, відео

Прикордонники не пустили в Україну трьох російських пропагандистів.

 

Пр це повідомляє Державна прикордонна служба України.

 

Росіяни прилетіли з Мінська. За даними ДПСУ, вони планували читати тренінги та лекцій, як маніпулювати людьми в ЗМІ та соцмережах.

 

Прикордонники не називають прізвища, однак за даними УП, йдеться про: фахівця в питаннях інформаційної та кібервійни Дмитра Сидоріна (співпрацює з політичними силами РФ і балотувався від партії Жириновського в Московську думу).

 

"Читав лекції в окупованому Криму в так званому в молодіжно-патріотичному таборі "Донузлав-2015". Тоді організатори – всеросійська організація "Боевое братство",  високо оцінили роботу тренера та нагородили його медаллю  "Участник шествия "Бессмертный полк", - йдеться в повідомленні.

 

Крім того, рейсом з Мінська читати лекції про просування контенту у соціальних мережах прилетів "СММ-тренер" Андрій Фрольченков, який теж незаконно відвідував окупований Крим.

 

Окрім двох чоловіків-пропагандистів у Жулянах завернули і редакторку служби контенту забороненого в Україні інтернет-ресурсу – найбільшого російського пошукача "Яндекс" Катерину Дементьєву.

 

В Україну вони їхали на запрошення "Школи підприємництва та комунікацій", яка організовує "курс журналістики та PR".

 

Росіянам відмовлено в перетині кордону та заборонено в’їзд в Україну на 3 роки.