Парасюк подав скаргу до ЄСПЛ через недопуск до виборів у Раду

16:20, 28.01.2020
Парасюк подав скаргу до ЄСПЛ через недопуск до виборів у Раду

Екснардеп Володимир Парасюк подав скаргу до Європейського суду з прав людини на незаконне, на його думку, рішення щодо недопуску його до виборів до Верховної Ради України.

 

Про це написав на сторінці у Фейсбуці адвокат Владислав Добош.

 

Європейський суд з прав людини отримав скаргу Володимира Парасюка… ЦВК не допустила до виборів Володимира як найбільш рейтингового кандидата на окрузі, бо його помічник за дорученням сплатив за нього в касі банку заставу”, – написав адвокат.

 

Адвокат додав, що дії ЦВК були оскаржені в 6-му апеляційному Адміністративному суді та Верховному суді України.

 

“Але, незважаючи на Конституцію України, практику Європейського Суду та довідку банку про те, що була допущена технічна помилка і платником застави є саме Володимир Парасюк, суд піддався зайвому формалізму і не скасував рішення ЦВК. Тим самим ЦВК та судова система порушили конституційне право Володимира бути обраним до парламенту! Сподіваємось на швидкий та справедливий розгляд скарги в Європейському суді з прав людини!”, – висловився адвокат.

 

Нагадаємо, Центральна виборча комісія у червні 2019 року відмовилася реєструвати кандидатами в депутати двох чинних нардепів Володимира Парасюка й Аркадія Корнацького.