Звіробій про справу Шеремета: Влада хоче знищити авторитет військовослужбовців (відео)

18:33, 13.12.2019
Звіробій про справу Шеремета: Влада хоче знищити авторитет військовослужбовців (відео)

Звинувачуючи військовослужбовців і волонтерів у тяжких злочинах чинна влада хоче створити у суспільстві відповідний стереотип, аби підірвати довіру народу до людей, які протистояли російській агресії та виступають за збереження національних інтересів України.

 

Про це журналістам "Прямого" заявила ветеран АТО, волонтерка Маруся Звіробій.

 

"Дестабілізація в Україні чомусь не відбулась у 2016 році, коли вбили Шеремета. Але зараз вона вочевидь відбувається, для того щоб пересварити людей, які воювали, знищити їх авторитет. Адже більшості людей буде досить тієї картинки, яку показали на брифінгу. аби завтра сприймати ветеранів як людей небезпечних. Ми витягнемо з тюрми Марченка, дівчат (Яну Дугар, Юлію Кузьменко - ред.), але відповідний стереотип. у головах населення залишиться. Це робиться для того, щоб коли будуть прийматися антинаціональні інтереси, люди не прислухалися до войовничої меншості, яка стане на їх захист", - зазначила ветеран АТО.

 

 

 

12 грудня у поліції повідомили про перших затриманих у гучній справі про вбивство журналіста Павла Шеремета. Затримали кількох людей.

 

Як повідомлялося, за версією слідства Антоненко організатор, а Кузьменко виконавець вбивства Шеремета.

 

Нагадаємо, правоохоронці назвали підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета: Яна Дугарь, Андрій Антоненко, подружжя Інна та Владислав Грищенки, Юлія Кузьменко. Остання по телефону обговорювала можливий замах на вбивство Марусі Звіробій та викрадення її дітей.