Путін не буде дивитися "Слугу народу" із Зеленським у головній ролі

12:44, 11.12.2019
Путін не буде дивитися "Слугу народу" із Зеленським у головній ролі

Президент Росії Володимир Путін не дивився і не збирається дивитися серіал "Слуга народу", головну роль в якому виконує президент України Володимир Зеленський.

 

Про це сказав прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє російське видання ТАСС.

 

 "Він (Путін) не дивиться серіали, тому я переконаний, що він не дивився ("Слугу народу"), і переконаний, що дивитися не буде, бо часу у нього немає",- сказав Пєсков.

 

11 грудня російський розважальний телеканал "ТНТ" покаже серіал "Слуга народу" з президентом Володимиром Зеленським у головній ролі.

 

За словами Пєскова, він навіть не знав про плани російського каналу показати український серіал: "ТНТ - це приватний канал, ніяк не державний, і для того, щоб показувати якийсь серіал, ніякого дозволу у Кремля отримувати не потрібно".

 

За його словами, "тут головне - придбати серіал, дотримуватися всі авторські права".

 

"Слуга народу" – комедійний політичний телесеріал, який розповідає історію обрання президентом України учителя історії Василя Голобородька.

 

Серіал складається з 3 сезонів (загалом 51 серія тривалістю 23-25 ​​хв).

 

Як повідомляла УМ, президент Петро Порошенко заявив, що переглянув серіал "Слуга народу", де головну роль грає його суперник на виборах Володимир Зеленський, і вжахнувся антизахідній риториці серіалу.