Порошенко: Віче на Майдані збирається на підтримку України, а не в знак протесту

14:49, 07.12.2019
Порошенко: Віче на Майдані збирається на підтримку України, а не в знак протесту

Всеукраїнське віче «Червоні лінії» на Майдані Незалежності у Києві збереться в неділю на підтримку і захист України перед переговорами у «нормандському форматі».


Про це заявив п'ятий президент України Петро Порошенко, передає пресслужба партії «Європейська солідарність».

 

«Віче, яке збирається на Майдані о 13:00 в неділю – це не протестне віче. Це віче підтримки України», – підкреслив Петро Порошенко.

 

«Для того, щоб Росія, Франція, Німеччина почули – ми за ці «червоні лінії» не вийдемо. Ми чітко знаємо, що потрібно Україні», – наголосив політик.

 

Він зауважив, що в 2014 році Україна була в набагато гірших умовах, ніж зараз.

 

«А зараз ми маємо сформовану державу і сформовану націю», – сказав Петро Порошенко.

 

Порошенко зауважив, що відсутність результату на нормандській зустрічі не буде катастрофою: «Нічого страшного. Повертайтесь в Україну, об’єднуйте націю, будуйте армію, будуйте державу».

 

Водночас він критично поставився до ідеї побудувати стіну на лінії розмежування з окупованими територіями. «Яку стіну? Стіну, коли Україна сама відмовляється від своїх територій. До чого це призведе? До скасування санкцій проти Росії, бо це ж Україна відмовилась», – зауважив він.

 

«Моя порада – будуйте стіну на кордоні з Російською Федерацією. Вона вам знадобиться принаймні до того часу, поки чинне керівництво буде у керма РФ», – сказав Петро Порошенко.

 

«Німеччина, Франція готові захистити Україну, але лише в умовах, коли Україна сама буде готова себе захистити. Так як це відбувалося протягом п’яти років», – додав політик.

 

Як повідомляла УМ, фракції "Європейська Солідарність", "Голос" і "Батьківщина" закликали українців вийти на акцію проти капітуляції 8 грудня. 

 

Акція приурочена до зустрічі у нормандському форматі.