Бійка з Герусом: підозру отримав охоронець Ляшка

15:53, 03.12.2019
Бійка з Герусом: підозру отримав охоронець Ляшка

Прокуратура повідомила про підозру охоронцеві колишнього народного депутата Олега Ляшка через бійку з народним депутатом Андрієм Герусом у аеропорту "Бориспіль".

 

Про це повівдомляє  пресслужба прокуратури Київської області.

 

"У вівторок, 03 грудня, заступником прокурора Бориспільської місцевої прокуратури повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 346 КК України, а саме у пособництві умисного нанесення народному депутату України легких тілесних ушкоджень у зв’язку з його державною діяльністю", - йдеться в повідомлені.

 

За даними слідства, 6 листопада поточного року підозрюваний спільно з колишнім народним депутатом у приміщенні міжнародного аеропорту "Бориспіль" сприяв вчиненню злочину проти народного депутата України.

 

Прокурор клопотатиме в суді про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

 

Як повідомляла УМ,  Бориспільська прокуратура вручила Ляшку підозру в погрозі або насильстві щодо державного діяча у справі про бійку з Герусом.

 

Прокурори просили суд відправити Ляшка під арешт. За ч.2 ст. 346 КК передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 4 до 7 років.

 

19 листопада Бориспільський міськрайонний суд відпустив Ляшка на поруки народних депутатів

 

лідер Радикальної партії Олег Ляшко і народний депутат, глава комітету з ПЕК Андрій Герус побилися 6 листопада в аеропорту «Бориспіль».

 

Ляшко звинуватив Геруса в тому, що той відкрив імпорт електроенергії з країни-агресора Росії, чим зрадив національні інтереси України.

 

Бориспільська прокуратура повідомила про підозру лідерові Радикальної партії Олегу Ляшку за бійку з народним депутатом Андрієм Герусом.