У Конго напали на центр по боротьбі з лихоманкою Ебола, є жертви

11:17, 30.11.2019
У Конго напали на центр по боротьбі з лихоманкою Ебола, є жертви

Щонайменше три людини загинули, ще кілька отримали поранення у результаті нападу озброєних бойовиків на центр по боротьбі з лихоманкою Ебола на північному сході Демократичної республіки Конго.

 

Про це повідомили в службі безпеки країни, передає "Сіньхуа".

 

За повідомленнями, місцеві бойовики пізно вночі напали на центр по боротьбі з лихоманкою Ебола в провінції Ітурі, в результаті троє медиків загинули, ще чотири були тяжко поранені. Бойовики також підпалили автомобілі і будівлі центру. Крім того, центр по боротьбі з лихоманкою Ебола в провінції Північне Ківу також зазнав нападу.

 

Всесвітня організація охорони здоров'я підтвердила, що чотири співробітника центру по боротьбі з лихоманкою Ебола в районі шахт Біакато провінції Ітурі були вбиті, ще п'ятеро отримали поранення в результаті нападу озброєних бойовиків.

 

Представник ВООЗ повідомив, що після атаки всі співробітники організації були евакуйовані з району шахт Біакато, постраждалі розміщені в місті Гома - адміністративному центрі провінції Північне Ківу.

 

За словами представника, в 2019 році зафіксовано 386 нападів на співробітників охорони здоров'я, задіяних в ДРК в боротьбі з лихоманкою Ебола, і відповідну інфраструктуру, жертвами нападів стали 7 осіб, ще 77 були поранені.

 

Нагадаємо, у ДР Конго чотири людини загинули в ході протестів проти дій ООН.