Польській студентці може загрожувати 3 роки в'язниці за відео із ксенофобськими образами українки

14:13, 27.11.2019
Польській студентці може загрожувати 3 роки в'язниці за відео із ксенофобськими образами українки

Районна прокуратура в Ольштині 25 листопада почала розслідування у справі молодої жінки, яка оприлюднила відео з ксенофобськими образами на адресу українки, що їхала з нею в потязі.

 

Про це повідомляє TVN.

 

Розслідування стосується публічної образи через інтернет невідомої на цей час громадянки української національності та українського населення, заявив Кшиштоф Стодольний, прессекретар районної прокуратури в Ольштині у вівторок.

 

Прокуратура збирає додаткові докази у справі. Польській громадянці може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі до 3 років.

 

Вармінсько-Мазурський університет в Ольштині раніше відсторонив її від навчання.

 

Підставою для відсторонення стало відео, яке дівчина, студентка медичного напрямку, сама розмістила в інтернеті. На камеру вона скаржилась на українку, яка зіпсувала їй поїздку, бо зайняла місце в потязі.

 

"Вчора українська кур*а, так звана є**на прибиральниця, зайняла моє місце в потязі, і взагалі, за***ла увесь, кур*а, відсік, щоб ніхто не міг сісти. Вона купила тільки одне місце, а я заплатила за два, щоб було місце для ніг, тому що я можу собі це дозволити… Досить того, що вона була товста, але ще в неї була велика валіза, і вона нічого не розуміла", - скаржилась дівчина на відео, яке набрало понад 58 тисяч переглядів на каналі tvolsztyncompl в YouTube.