Ляшку вручили підозру через бійку з депутатом Герусом

14:11, 18.11.2019
Ляшку вручили підозру через бійку з депутатом Герусом

Бориспільська прокуратура в понеділок повідомила про підозру лідерові Радикальної партії Олегу Ляшку за бійку з народним депутатом Андрієм Герусом.

 

Про це йдеться у трансляції ексдепутата від «Радикальної партії» Дмитра Лінька.

 

Як повідомив прокурор, справу було відкрито за інформацією у ЗМІ, а жодна фізична особа заяву не подавала.

 

Ляшко заявив, що генпрокурор Рябошапка наказав фальсифікувати проти нього справу.

 

«Генеральний прокурор Руслан Рябошапка подзвонив і дав команду Бориспільській прокуратурі фальсифікувати проти мене кримінальну справу. Мене звинувачують у нападі на державного діяча Геруса», — повідомив Ляшко.

 

Він назвав Геруса «російським слугою» через його ініціативу з закупівлею електроенергії з Росії. 

 

«Це величезна катастрофа для національних інтересів України. У результаті російської енергетичної експансії, а фактично — агресії, ми втрачаємо гроші, робочі місця, зупиняються підприємства, виробництва», — переконаний Ляшко.

 

Колишній депутат також висунув вимогу до Служби безпеки, генпрокурора та Національного антикорупційного бюро порушити кримінальне провадження щодо Андрія Геруса за державну зраду та зловживання владою.

 

Як повідомляла УМ, лідер Радикальної партії Олег Ляшко і народний депутат, глава комітету з ПЕК Андрій Герус побилися 6 листопада в аеропорту «Бориспіль».

 

Ляшко звинуватив Геруса в тому, що той відкрив імпорт електроенергії з країни-агресора Росії, чим зрадив національні інтереси України.