Радник Кличка заявив, що офіс Зеленського вже не хоче протистояння

12:53, 06.11.2019
Радник Кличка заявив, що офіс Зеленського вже не хоче протистояння

(фото: facebook.com / Максим Бахматов)

В Офісі президента більше не намагатимуться посунути Віталія Кличка з посади голови КМДА.
 
Про це в інтерв'ю Bihus.Info сказав радник мера Києва, екс-генпродюсер українського Comedy Club Максим Бахматов.
 
"На сьогоднішній день команда Кличка не є командою Зеленського, але я би не сказав, що вона опонує. Є Зеленський, законнообраний і народний президент, реально дуже крутий, є в нього частини команди, різні полюси, і є пан Кличко - законнообраний мер 5 років тому", - сказав він.
 
Бахматов прокоментував нещодавнє протистояння, коли Богдан публічно "тролив" мера Києва.
 
"Одна історія, коли Богдан тролить Кличка, інша історія - коли Богдан буде намагатися тролити Бахматова, а Бахматов буде тролити Богдана. Кличко це мер, а Богдан це керівник Офісу президента, чому він має тролити мера? І взагалі, що таке тролити? Ти маєш давати факти, прокуратура має давати якісь запити, СБУ і таке інше... все інше - це такий феєрверк без результату", - додав він.
 
Те, що відбувалось у публічному і непублічному просторі між головою ОП Андрієм Богданом і Кличком, Бахматов назвав фарсом та дешевим наступом.
 
На його думку більше спроб "звалити" Кличка з боку Банкової не буде - "Вже є, чим займатися".
 
Бахматов додав, що рейтинг Кличка в Києві останнім часом зростав, а "кандидата" від Банкової Олександра Ткаченка - падав.
 

Як повідомляла "УМ", Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт "Про столицю", який зокрема передбачає розділення повноважень мера Києва та голови КМДА, створення Київського магістрату, виконавчого органу влади, ліквідацію райдержадміністрацій та створення районних рад.

 

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що законопроект про столицю, авторства нардепів "Слуги народу" на чолі з Олександром Ткаченком, спрямований проти киян.

 

Кличко подав у Верховну Раду альтернативний законопроєкт про столицю.

 

Читайте також: "Помилуваний" Кличко: чи залишиться мер Києва на посаді голови КМДА