Святослав Вакарчук назвав «дном» скандал з «Кварталом» і хором Верьовки

11:58, 21.10.2019

Народний депутат, лідер партії "Голос" та соліст гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук вважає негідним номер студії "Квартал 95" щодо підпалу будинку екс-голови Національного банку Валерії Гонтаревої.  
 
"Історія з кварталом і хором - дно. Крапка", - коротко написав Святослав Вакарчук у Фейсбуку.
 
Водночас речник колишнього президента Петра Порошенка Святослав Цеголко заявив, що, очевидно, у пісні-пародії "Кварталу" висловлено позицію президента Володимира Зеленського щодо спаленого будинку екс-глави Нацбанку.
 
 "Зважаючи на те, що всі сценарії Кварталу досі вичитує сам Зеленський, чи я правильно розумію, що ця гидка пісенька - це і є позиція президента щодо спалення будинку Валерії Гонтарєвої?", - прокоментував він.
 
Нагадаємо, у шоу "Вечірній квартал" комік Євген Кошовий та хор імені Верьовки висміяли підпал будинку Валерії Гонтаревої в пісні-пародії "Горіла хата". Номер спричинив хвилю обурення в соцмережах.
 
Сама Гонтарева, якій саме 20 жовтня виповнилося 55 років, коментуючи відео, заявила: "Це сором! Насміхатися над людським горем - це неможливо уявити у цивілізованому суспільстві!".
 
Український олігарх Ігор Коломойський заявив, що йому дуже сподобався номер студії "Кварталу 95" про підпал будинку ексголови Нацбанку Валерії Гонтаревої.
 
У свою чергу міністр економіки вважає номер "Кварталу" про Гонтареву поганим знаком для інвесторів.
 
Гендиректор і художній керівник хору імені Верьовки Зеновій Корінець заявив, що "піддався на вмовляння" і погодився на участь хору імені Верьовки у скандальному номері. "Мене просто переконали, і ми якось не сприйняли це всерйоз. І ми з режисером, до речі, сперечалися: що текст непристойний - як можна стібатися, якщо в людини щось згоріло?.. Я, знаєте, мабуть, до кінця не подумав. І ми потрапили в нехорошу ситуацію. Мені дуже-дуже незручно”, - сказав Корінець.