ЦВК призначила перші вибори у шести ОТГ у чотирьох областях на 29 грудня

20:47, 18.10.2019
ЦВК призначила перші вибори у шести ОТГ у чотирьох областях на 29 грудня

Центральна виборча комісія призначила перші вибори депутатів сільських, селищних і міських рад, а також відповідних голів та мерів у шести об'єднаних територіальних громадах (ОТГ) в чотирьох областях на 29 грудня.

 

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні ЦВК.

 

Так, призначено вибори у трьох сільських, одній селищній та двох міських громадах у Дніпропетровській, Львівській, Сумській та Чернівецькій областях.

 

Крім того, розглянувши звернення Дніпропетровської облдержадміністрації щодо ухвалення рішення про призначення додаткових виборів депутатів сільських і селищних рад об'єднаних територіальних громад, що приєдналися до відповідних ОТО, комісія встановила додаткові вибори на 29 грудня в Карпівську сільську раду Широківського району, Божедарівську сільраду Криничанського району та Софіївську селищну раду Софіївського району Дніпропетровської області.

 

Водночас ЦВК оголосила з 9 листопада початок виборчого процесу додаткових виборів.

 

Як повідомляла УМ, очільником нового складу Центральної виборчої комісії став Олег Діденко

 

Вибори у окремих районах Донецької і Луганської областей можуть мати трагічні наслідки для державності і єдності українського народу, вважає ексголова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук