Джуліані отримав $500 тисяч за послуги для компанії затриманого у США бізнесмена Парнаса

10:58, 15.10.2019
Джуліані отримав $500 тисяч за послуги для компанії затриманого у США бізнесмена Парнаса

Особистий адвокат президента США Дональда Трампа Руді Джуліані отримав 500 000 доларів за роботу, яку він виконав для компанії, заснованої українсько-американським бізнесменом Львом Парнасом. Останнього нещодавно заарештували у США за фінансування виборчих кампаній.

 

Про це розповів сам Джуліані, пише Reuters.

 

Бізнесмен Лев Парнас є близьким соратником Джуліані й був залучений у його намагання сприяти початку розслідування політичного конкурента Трампа, колишнього віцепрезидента Джо Байдена, який є потенційно є головним конкурентом Трампа на майбутніх президентських виборах.

 

Джуліані розповів, що компанія Парнаса звернулася за його послугами приблизно у серпні 2018 року. За словами Джуліані, його наймали для консультацій компанії Fraud Guarantee щодо юридичних консультацій щодо регуляторних питань.

 

Адвокат Трампа розповів, що гроші надійшли двома виплатами, здійсненими протягом кількох тижнів. Він сказав, що не може згадати дати виплат. Він сказав, що більшість робіт, які він робив, були завершені у 2018 році.

 

Джуліані заявив, що впевнений, що гроші, які він отримував, були з джерела всередині країни, але він не сказав, звідки вони беруться.

 

«Я знаю, поза всяким сумнівом, джерело грошей не є сумнівним джерелом. Гроші не надходили від іноземців. Я можу це виключити на 100%», — сказав він в інтерв’ю Reuters.

 

Він відмовився сказати, чи були гроші йому виплачені безпосередньо компанією Fraud Guarantee чи з іншого джерела.

 

Джон Дауд, адвокат Парнаса та Фрумана, заявив виданню, що не буде обговорювати джерело фінансування, яке Джуліані отримав за роботу.

 

Нещодавно стало відомо, що федеральні прокурори «вивчають взаємодію Джуліані» з Парнасом та іншим соратником Джуліані, Ігорем Фруманом, якого також звинувачували у фінансуванні виборчих кампаній.

 

Згідно з обвинувальним висновком прокуратури США, невідомий російський підприємець домовлявся про те, щоб на рахунки в закордонних банках, які контролюються Фруманом, у вересні та жовтні 2018 року було передано 500 000 доларів.

 

Ці гроші частково використовували Фруман, Парнас та ще двоє чоловіків, які, за версію обвинувачення, отримали вплив на американських політиків та кандидатів, йдеться в повідомленні обвинувачення.

 

Як повідомляла УМ, американський суд узяв під варту з можливістю внесення застави бізнесменів Льва Парнаса й Ігоря Фрумана, яких пов'язують із адвокатом президента Дональда Трампа Руді Джуліані.

 

 А прокуратура США розслідує діяльність Джуліані в Україні.

 

Американського бізнесмена українського походження заарештували у Сан-Франциско. 46-річний Андрій Кукушкін фігурує в обвинуваченнях, висунутих прокурорами США проти Льва Парнаса та Ігоря Фрумана.

 

Федеральні прокурори Манхеттена отримали доступ до даних про банківські рахунки Джуліані в рамках розслідування про можливе порушення законів про лобіювання під час його діяльності в Україні.