Україна поступилася Сербії на Чемпіонаті Європи з волейболу з рахунком 3:2

08:07, 25.09.2019

(фото: facebook.com/olympicua)

24 вересня відбувся чвертьфінальний поєдинок між збірними Сербії і України, де наші співвітчизники у бойовому матчі поступились 3:2.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Збірна України вдало розпочала матч та виграла першу партію - 25:21. Проте серби перехопили ініціативу та перемогли у двох наступних сетах - 25:23, 25:22.

Видовищним для українців вийшов четвертий сет, де наші спортсмени впевнено переграли суперника - 25:19.

У вирішальному періоді збірна України на жаль не змогла зібратись з силами, і програла команді Сербії - 15:9.

У півфіналі серби зіграють проти французів, які напередодні розгромили збірну Італії - 3:0.

Нагадаємо, 21 вересня чоловіча збірна України перемогла команду Бельгії та вперше в історії вийшла до чвертьфіналу чемпіонату Європи з волейболу.