Рада ухвалила закон Зеленського про план оборони України

22:31, 20.09.2019

Верховна Рада у другому читанні та в цілому підтримала законопроект президента Володимира Зеленського "Про оборону України", який передбачає затвердження плану оборони країни у разі збройної агресії або збройного конфлікту.
 
За проект закону проголосували 286 народних депутатів.
 
Законопроект підтримали фракції "Слуга народу", частину голосів також дали фракції "Європейська солідарність" (15), "Батьківщина" (9), "Голос" (14), депутатська група "За майбутнє" (5) та позафракційні депутати (9), пише "Українська правда".
 
"Опозиційна платформа - За життя" голосування проігнорувала.
 
Президентським проектом закону передбачено законодавче врегулювання видання плану оборони України та надання права президенту затверджувати його структуру.
 
У законопроекті №1011 відзначається, що "план оборони України - складова частина оборонного планування, що містить сукупність документів, які визначають зміст, обсяги, виконавців, порядок і строки здійснення політичних, економічних, соціальних, воєнних, наукових, науково-технічних, інформаційних, правових, організаційних, інших заходів держави щодо підготовки до збройного захисту та її захист у разі збройної агресії або збройного конфлікту".