Українець Олександр Титаренко завоював бронзову медаль на World Urban Games

12:21, 15.09.2019

Українець Олександр Титаренко завоював бронзову медаль в паркурі на дистанції «швидкість» на перших Всесвітніх міських іграх. Це перша нагорода для української команди.

Про це йдеться на офіційному сайті перших Всесвітніх міських ігор.

Олександр подолав дистанцію за 22 секунди. Ще один представник України, Ерік Мухамедшин, став п’ятим.

Перше й друге місце в цій категорії посіли Матей Сровала з Чехії та Альберто Гомес з Іспанії.

Єдина українська дівчина у паркурі Анна Грюкач стала шостою у дисципліні «фристайл».

З групового раунду вийшли дві збірні України U23 з баскетболу 3×3. Чоловіки виграли в команди Румунії з рахунком 17:13 і посіли друге місце у групі. 15 вересня українці у чвертьфіналі зіграють проти команди Нідерландів.

Жіноча збірна з баскетболу перемогла команду з Китаю (21:16) та Польщі (21:16).

У показовому виді, веслуванні у приміщенні, українка Олена Буряк лідирує після чотирьох етапів змагань.

Нагадаємо, з 13 до 15 вересня у столиці Угорщини Будапешті відбуваються перші Всесвітні міські ігри (World Urban Games). У програмі змагань: баскетбол 3х3, велоспорт-BMX, фрісбі, брейкданс, паркур, скейтбордінг, а також два показові види — лазер-ран та веслування у закритому приміщенні.