МЗС Грузії висловило протест Росії через затримання грузин на межі з Південною Осетією

14:02, 18.08.2019
МЗС Грузії висловило протест Росії через затримання грузин на межі з Південною Осетією

(REUTERS)

Міністерство закордонних справ Грузії висловило рішучий протест Росії у зв’язку із затриманням співробітниками Комітету державної безпеки грузинського сепаратистського регіону Південної Осетії і російськими прикордонниками восьми жителів грузинських сіл, прилеглих до адміністративного кордону між Грузією і Південною Осетією.

 

Про це повідомляє Радіо Свобода.

 

Адміністрація регіону Шида Картлі повідомляє, що сімох грузинських громадян затримали 17 серпня, коли вони піднялися на гору для здійснення молитви в місцевій церкві. Ще одного – затримали у цій же місцевості 18 серпня.

 

«Висловлюємо занепокоєння у зв’язку з викраденням окупаційними силами в Шида Картлі місцевих жителів поблизу окупаційної лінії», – заявив речник Міністерства закордонних справ Грузії Володимир Константініді.

 

За його словами, «провокації й інциденти, що почастішали на окупаційній лінії, ще більше загострюють безпекову ситуацію».

 

Крім того, як зауважив грузинський дипломат, «продовження окупаційними силами практики викрадення і незаконних затримань громадян Грузії є явною спробою дестабілізувати ситуацію».