Глави МЗС Литви і Латвії порівняли Росію з поліцейською державою

16:16, 04.08.2019
Глави МЗС Литви і Латвії порівняли Росію з поліцейською державою

Міністри закордонних справ Литви Антанас Лінкявічюс і Латвії Едгар Ринкевич засудили масове і необґрунтоване застосування насильства на акціях протесту у Москві.

 

Про це дипломати написали у своїх акаунтах у Twitter, повідомляє Цензор.НЕТ.

 

"Огидно знову бачити масове застосування насильства проти мирних демонстрантів, які виступають за вільні і демократичні вибори у Москві. Росія швидко перетворюється на поліцейську державу. Кремль повинен припинити застосовувати силу, порушувати права людини і негайно звільнити затриманих", - написав Лінкявічюс.

 

Міністр закордонних справ Латвії Едгар Ринкевич також засудив розгін протесту у Москві і закликав відпустити затриманих.

 

"Ще один день жорстокого придушення мирних демонстрацій у Москві. Росія повинна дотримуватися своїх міжнародних зобов'язань у галузі прав людини, необхідно припинити невиправдане насильство щодо ні в чому не винних людей і звільнити затриманих", - йдеться у повідомленні глави МЗС Латвії.

 

Нагадаємо, у Москві понад два тижні тривають масові виступи з вимогою зареєструвати незалежних кандидатів на виборах у Мосміськдуму. 3 серпня акцію провели у форматі прогулянки Бульварним кільцем. У результаті поліція затримала понад 1000 осіб.