Прокуратура викрила хабарників у міській раді Борисполя (відео)

18:39, 19.07.2019
Прокуратура викрила хабарників у міській раді Борисполя (відео)

Микола Корнійчук (фото: poglyad.tv)

Посадовців Бориспільської міської ради викрили на отриманні хабаря.
 
Як повідомив у Фейсбуку Юрій Луценко, прокуратура Київської області затримала на гарячому першого заступника мера Борисполя та директора комунального підприємства Бориспільської міської ради, які вимагали і отримали від підприємців 60 тисяч гривень.
 
За даними ЗМІ, йдеться про заступника мера Борисполя Миколу Корнійчука.
 
"Встановлено, що один із заступників Бориспільського міського голови, використовуючи своє службове становище у змові з іншими службовими особами Бориспільської міської ради, організував злочинну схему з вимагання та отримання неправомірної вигоди від суб’єктів підприємницької діяльності за укладання договорів підряду на виконання робіт, надання послуг, постачання товарно-матеріальних цінностей за бюджетні кошти", - повідомляє прокуратура Київської області.
 

Вказується, що в подальшому неправомірна вигода заступником мера розподілялася між іншими працівниками міської ради.
 
"Наразі в Бориспільській міській раді, а також за місцем проживання їх службових осіб, тривають обшуки", - повідомляє прокуратура.
 
Готується вручення посадовцям повідомлення про підозру у вчиненні злочину, за статтею "одержання неправомірної вигоди службовою особою за попередньою змовою групою осіб".
 
Нагадаємо, минулого тижня на нараді в Борисполі стався скандал. Зеленський запитав секретаря міської ради Ярослава Годунка, чи правда, що він раніше був засуджений за "розбій поєднаний з завданням тяжких тілесних ушкоджень". Після ствердної відповіді, Зеленський вигнав його.