Зеленський запустив флешмоб у День Конституції (відео)

10:58, 28.06.2019
Зеленський запустив флешмоб у День Конституції (відео)

(кадр відео)

Президент Володимир Зеленський привітав українців із Днем Конституції і закликав долучатися до флешмобу "Моя улюблена стаття".
 
Про це Володимир Зеленський заявив у відеозверненні, опублікованому у Facebook.
 
"Дорогі українці, я вітаю вас усіх з Днем Конституції. Нещодавно на Книжковому арсеналі журналісти мене запитали: "Як гадаєте, яку книгу повинен прочитати кожен українець?" Відповідь була очевидна - це Конституція України. Я дуже хочу, щоб ми любили День Конституції не тільки тому, що це черговий вихідний і можна поїхати за місто "на шашлички". Тому давайте всі собі пообіцяємо - знати нашу Конституцію, а головне - дотримуватися і поважати", - наголосив Зеленський.
 
Він запропонував флешмоб і закликав українців записувати коротке відео з розповіддю про одну зі статей Конституції і публікувати його під хештегом #мояулюбленастаття.
 

 
Президент розпочав флешмоб із себе, процитувавши статтю 3 Основного Закону: Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
 
"Наші народні депутати, до речі, участі можуть не брати, ми і так чудово знаємо їх улюблену статтю - це стаття 80 про недоторканність. Жартую, долучайтесь усі бажаючі", - сказав президент.
 
Зеленський також розповів про ініціативу створення Конституції для наймолодших.
 
"Наостанок хочу розповісти про одну хорошу нашу ініціативу - це створення книги Конституція для наймолодших, для наших майбутніх громадян. Думаю, це дуже класно - зробити Конституцію для дітей, яка буде їм дійсно цікава", - сказав він.