Фанати грузинського футбольного клубу порівняли Росію зі свинею

13:16, 24.06.2019
Фанати грузинського футбольного клубу порівняли Росію зі свинею

Фанати батумського "Динамо" на матчі чемпіонату Грузії вивісили банер, на якому зображена свиня в кольорах прапора Росії.

 

Про це повідомляє УНІАН.

 

Крім того, на полотні було нанесено напис з призовим до Росії покинути територію Кавказу.

 

За інформацією грузинських ЗМІ, по ходу поєдинку на трибунах звучали образливі гасла на адресу президента Росії Володимира Путіна.

 

Відносини Росії і Грузії ускладнилися після масових заворушень в грузинській столиці.

 

Як повідомляла "УМ", протести в Грузії почалися напередодні - після того як в парламент країни приїхав депутат з Росії Сергій Гаврилов. Гаврилов сидів у кріслі голови парламенту - це викликало обурення групи парламентаріїв, які зірвали засідання.

 

Члени парламентської опозиції з "Національного руху" і "Європейської Грузії" дали владі півгодини на те, щоб вивести із залу всіх російських депутатів.

 

Слідом за протестом опозиції своє обурення висловили й представники правлячої партії. Лідер партії Бідзіна Іванішвілі виступив з письмовою заявою, в якій назвав те, що відбувається "протокольною помилкою", яка "ні в якому разі не залишиться без належного реагування".

 

Згодом стало відомо, що голова парламенту Грузії Іраклій Кобахідзе йде у відставку через скандал з російським депутатом.

 

Скандал у парламенті спричинив масовий протест громадян. Поліція Грузії застосувала сльозогінний газ і гумові кулі проти учасників акції протесту, яка проходила перед будівлею парламенту. 

 

Через сутички під парламентом Грузії постраждали 240 людей, двом лікарі видалили очі. 

 

Найбільша мережа кінотеатрів Грузії Cavea призупинила покази фільмів російською мовою в зв'язку з акціями протесту.