Майже третина росіян виступають за окупацію «південного сходу України»

12:51, 11.06.2019
Майже третина росіян виступають за окупацію «південного сходу України»

Майже третина росіян виступають за окупацію "південного сходу України", ще приблизно така ж кількість опитаних хоче створення там "незалежної держави".

 

Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного російським "Левада-Центром", пише УНІАН.

 

Зокрема, на запитання: "Що ви думаєте з приводу політичного майбутнього "південно-східної України", 29% респондентів відповіли: "Щоб південний схід України став незалежною державою"; 27% - "Щоб південний схід України став частиною Російської Федерації". 17% опитаних обрали відповідь: "Щоб південний схід України залишався частиною України, але отримав велику незалежність від Києва". Лише 14% респондентів відповіли: "Щоб південний схід України залишався частиною України на тих самих умовах, як це було до кризи". Не змогли відповісти - 13%.

 

При цьому, відповідаючи на запитання про те, що окупація Криму вимагає від Росії значних затрат і якою мірою "ви особисто готові платити", лиш 7% вдповіли: "Повною мірою", 9% вибрали відповідь: "Значною мірою", 26% - "якіоюсь мірою". "Зовсім не готові" платити за окупацію Криму 36% респондентів. 17% - не вважають, що цей тягар ляже на звичайних громадян. 5% - не визначилися з відповіддю. 

 

Опитування проводилося 24 - 29 травня за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення в обсязі 1 тис. 616 осіб віком від 18 років і старше в 137 населених пунктах, 50 суб'єктах РФ. Дослідження проходило вдома у респондентів методом особистого інтерв'ю.