В Україні трьох туроператорів позбавили ліцензій

17:19, 10.06.2019
В Україні трьох туроператорів позбавили ліцензій

Міністерство економрозвитку і торгівлі під час перевірок виявило порушення ліцензійних умов низкою туристичних операторів, у результаті чого трьом із них анулювали ліцензії.

 

Про це у Facebook написав заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Михайло Титарчук.

 

“Три туроператори залишись без своїх ліцензій через ігнорування затверджених урядом умов. Що це означає? Що в Україні стане менше на кілька тисяч ошуканих туристів”, – написав він.

 

За його словами, йдеться про операторів: ТОВ “Мережа агенцій “Гарячі тури””, ПП “Лакі-тур” та ПП “Діоніс-Прага-Україна”.

 

Загалом було проведено 13 перевірок, три з яких – позапланові, під час яких було виявлено, що лише чотири туроператори добросовісно виконують ліцензійні умови.

 

У випадку ще семи операторів, за словами Титарчука, умови виконуються частково. Усі компанії отримали від міністерства розпорядження про усунення порушень.

 

“Здебільшого, вони стосуються відсутності у керівників філій необхідного стажу в сфері туризму, не подані статистичні звіти, відсутність оновлених даних (гарантії банку, закриття філій, нові договори страхування) в органі ліцензування”, – написав Титарчук.