Віктор Ющенко відкинув звинувачення у змові щодо Межигір'я

14:05, 06.06.2019
Віктор Ющенко відкинув звинувачення у змові щодо Межигір'я

Віктор Ющенко: у справі, очевидно, є політичний підтекст (фото: facebook.com)

Третій президент України Віктор Ющенко відкидає звинувачення Генпрокуратури в тому, що він нібито допоміг Віктору Януковичу заволодіти Межигір'ям.
 
Про це Віктор Ющенко написав у Фейсбуку.
 
Зокрема, він підтвердив, що 4 червня за викликом прибув до слідчого Генеральної прокуратури, де йому було повідомлено про підозру.
 
"Коротко суть вказаної підозри зводиться до того, що нібито я з 2002 року вступив у змову з Януковичем щодо заволодіння ним урочища Межигір’я. Не бачу приводу ховатися або прикидатися хворим, як це стало модним. Всілякі обвинувачення відкидаю, бо не бачу ані підстав, ані доказів. У суді я це беззаперечно доведу!", - зазначив Віктор Ющенко.
 

Колишній президент України додав, що у справі проти нього, очевидно, є політичний підтекст.
 
"Суспільство бачить, як поступово знята відповідальність практично з усіх фігурантів гучних справ щодо сепаратизму, державної зради та вбивств на Майдані. Тому доводиться вишукувати нові гучні справи, імітувати бурну діяльність", - зазначив він.
 
Нагадаємо, Генпрокуратура заявляє, що екс-президент Віктор Ющенко підозрюється в розтраті майна на загальну суму 540 мільйонів гривень. Він нібито допоміг Януковичу вивести з приватної власності і присвоїти Межигір'я. 
 
Водночас представник Віктора Ющенка Віталій Наум назвав підозру абсурдом. Він вважає, що з цього вийде "черговий пшик", як і з багатьох гучних справ останніх років, які закінчились практично нічим.

  • Пристайко не виключає своєї відставки

    "Прямолінійно якщо запитати, чи готовий я до відставки, так, готовий. Я був готовий з самого початку. Я був послом в НАТО, коли президент запропонував стати міністром закордонних справ. Я розумію, наскільки часто змінюються міністри. Готовність є завжди., - сказав міністр. >>

  • Трамп може відвідати Київ 8 травня — ЗМІ

    Серед варіантів, які вважаються компромісами у Вашингтоні і Лондоні, - участь лідерів у покладанні вінків в Москві. Іншим варіантом є відвідування Москви і участь в церемоніях, які відбудуться в Україні напередодні, 8 травня. >>

  • Грабіж вантажівки: в Умані затримали озброєних злодіїв

    Зловмисники використовували іномарку та діяли за чітко спланованою схемою. Одна з жінок керувала автомобілем та тримала дистанцію між фурою та легковиком. Чоловік під час руху проникав в причіп вантажівки та викидав товар на дорогу. Жінки їхали слідом та збирали крадене до свого автомобіля. >>