Капітан корабля, що збив теплохід у Будапешті, є українцем

13:58, 30.05.2019
Капітан корабля, що збив теплохід у Будапешті, є українцем

Viking Sygin належить швейцарській компанії Viking River Cruises (фото з відкритих джерел)

Громадянин України є капітаном річкового теплохода Viking Sygin, який зіткнувся з прогулянковим теплоходом "Русалка" в Будапешті, в результаті чого останній затонув з 35 людьми на борту.
 
Про це повідомляє hvg.hu.
 
Як зазначається, представник поліції Угорщини на прес-конференції заявив, що українець очолював екіпаж Viking Sygin, який виконував річковий круїз по Дунаю з німецького міста Пассау в Будапешт.
 
Він також зазначив, що у капітана великий досвід роботи. Поліція вже допитала екіпаж, але подробиць допиту не оприлюднила.
 
Правоохоронці також відкрили кримінальну справу, але поки ніяких звинувачень нікому не пред'являли.
 

Поліція також оприлюднила нове відео, на якому можна побачити, як Viking Sygin на швидкості наздоганяє "Русалку" і врізається в неї, після чого прогулянковий теплохід перевертається на бік.
 
Як і раніше офіційно не названо і причини аварії. Відомо, що "Русалка" впала на бік через 7 секунд після зіткнення і затонула. Лише через 10 хвилин після аварії був посланий сигнал лиха, але хто його послав, поліція не з'ясувала.
 
Viking Sygin належить швейцарській компанії Viking River Cruises. Теплохід має 135 метрів в довжину і 29 метрів у ширину.
 
Нагадаємо, напередодні ввечері в Будапешті на Дунаї затонув човен із туристами. Щонайменше 7 людей загинули.
 
Такод повідомлялося, що затонулий в Будапешті теплохід був збудований 70 років тому в Херсоні.