Порошенко порадив Зеленському терміново спростувати чутки про капітуляцію перед Москвою

20:38, 22.05.2019
Порошенко порадив Зеленському терміново спростувати чутки про капітуляцію перед Москвою

(фото: прес-служба президента України)

П’ятий президент Петро Порошенко порадив команді чинного глави держави Володимира Зеленського якнайшвидше розвіяти чутки про капітуляцію перед Росією.
 
Про це Порошенко заявив журналістам на Книжковому арсеналі.
 
"Я був неприємно здивований абсолютно дивною позицією щодо того, що так звані "мирні угоди" з Росією, ми маємо вирішувати шляхом референдуму. У країні є побоювання, що це може бути капітуляція, а ніяка не мирна угода і на сьогоднішній день я би дуже радив команді нового президента терміново розвіяти ці чутки", - зазначив екс-президент.
 
На його думку, заяви про можливий референдум голови Адміністрації президента Зеленського Андрія Богдана щодо мирних угод з Росії "були або невдалим експромтом або свідомим кроком, який дуже загрожує суверенітету і територіальній цілісності нашої держави".
 

 
"Я впевнений у тому, що треба зберігати позиції, які були напрацьовані за ці п'ять років. Україна понад усе, Росія агресор, санкції проти Росії, якщо вона не прибере окупаційні війська з нашої території, мають бути непорушні і світова солідарність навколо України має бути міцною, як при Порошенку", - підсумував він.
 
Нагадаємо, раніше голова Адміністрації президента Володимира Зеленського Андрій Богдан допустив проведення референдуму про мир з Росією.
 
У свою чергу віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко заявив, що в разі проведення референдуму про мир з Росією можуть ухвалити вигідні Кремлю рішення, а віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе застерігла команду президента Володимира Зеленського від "загравання" з Росією.