Зеленський полетів до Туреччини з дітьми

09:35, 26.04.2019
Зеленський полетів до Туреччини з дітьми

(Володимир Зеленський/Facebook)

Переможець президентських виборів Володимир Зеленський полетів до Туреччини із дітьми.

 

Про це він написав в Facebook.

 

"Домовлялись бути відкритими. Так ось. Вилітаємо до Туреччини. Відвожу дітей на щорічний фестиваль "Весело", – йдеться у повідомленні.

 

Він додав, що за два дні летить назад і що це його перші вихідні за чотири місяці. 

 

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко дорікнула Володимиру Зеленському, що він до оголошення результатів виборів полетів до Туреччини з дітьми.

 

Геращенко повідомила, що упродовж 5 років президент Петро Порошенко мав лише кілька днів відпустки.

 

"Більше того, він не мав вихідних. Всі суботи – неділі були робочими, графік тривав до 1-2 ночі. Щотижневі відрядження, іноді кілька країн і регіонів за 7 днів", - написала вона.

 

Геращенко додала, що і сама часто мала наради чи відрядження у суботу-неділю.

 

"Сподіваюся, сьогодні всі пам'ятають, що влаштували Порошенку і його родині опоненти і ЗМІ, коли він "посмів" після років! без вихідних на кілька днів за власні кошти поїхати на відпочинок", - нагадала Геращенко про таємний відпочинок президента на Мальдівах.

 

"І, на жаль, всі забули , чим займався Порошенко в перехідний період між перемогою на виборах і інавгурацією. Нагадаю – він, ще ДО інавгурації поїхав на міжнародну зустріч в Нормандію, де мав перемовини з Олландом, Меркель, Путіним й де було засновано нормандський формат. Щодня тоді, разом з радниками, він працював над мирним планом, який ліг в основу мінських угод", - додала перший віце-спікер ВР.

 

За її словами, приблизно у такому ж темпі працювала всі ці роки і команда Порошенка.

 

Зокрема, Геращенко розповіла, як багато разів кидала своїх маленьких дітей на бабусю, няню, чи чоловіка, навіть коли вони хворіли, бо "чекали родини заручників, зустрічі, відрядження".

 

"Виявляється, можна було втомитися, записати який веселий влог про яжемать і бути з дітьми", - дорікнула Геращенко. 

 

В соцмережах також вже почали активно обговорювати подорож Зеленського. 

 

Зокрема, журналіст Сергій Сидоренко зазначив: "Всі експерти-міжнародники, хто прогнозував країну першого візиту новообраного президента - безнадійно "просрамлєни".

 

"Ні, це не Польща, не США, не Брюссель і навіть не Берлін. Бодрум, Туреччина. Бо питати треба було не міжнародників, а експертів шоу-бізнесу. Не жарт", - наголосив Сидоренко. 

 

 

21 квітня в Україні пройшов ІІ тур виборів .Володимир Зеленський отримав 73,22% голосів, а Петро Порошенко - 24,45% голосів виборців.