Володимир Зеленський не говорить з українцями уже четверту добу

12:51, 25.04.2019
Володимир Зеленський не говорить з українцями уже четверту добу

(Укрінформ)

У соцмережах почали розшукувати переможця президентських виборів Володимира Зеленського. Він не говорить з українцями уже четверту добу.

 

Так українська журналістка Зоя Казанжи на своїй сторінці у Фейсбук пише, що її тривожить зникнення Зеленського. 

 

"Старший президент України Разумков активно коментує все, що бачить і чує. В зв‘язку з цим, я дуже тривожусь з приводу зникнення меншого президента Зеленського. З моменту заяви у власному штабі після екзит-полів, що "ми іх сдєлалі", ніхто не бачив Володимира. Він живий? Контактний? Не втік? Не сумує", - наголосила Казанжи. 

 

"Без п‘яти хвилин президент зник з інформаційного поля країни. Можливо, вчить українську мову. Можемо, з ним проводять аутотренінги. Можливо, викладають пришвидшений курс з історії сучасної України. І, як варіант, Володимир усвідомив, нарешті, що сталось. Тепер сидить і плаче. Бо більше не буде нічого, до чого він звик - ні корпоративні, ні літніх відпочинків, ні приватного життя і танців до упаду, ні спокою родині і близьким. Може, хтось знає, де він? Ваші версії, припущення, варіанти?", - зазначила журналістка. 

 

Зокрема, резонансний указ Володимира Путіна про спрощене отримання паспортів Росії жителями окупованих територій Луганської та Донецької областей України, коментував не особисто Зеленський, а його команда. 

 

Варто зазначити, що після виборів Володимира Зеленського бачили лише в Маріїнському парку, де той зранку бігав.

 

 

Як повідомляла "Страна.иа" він робив зарядку неподалік будинку-монстра на вулиці Грушевського, де він зараз живе.  Поряд з ним був тренер, який стежив за правильністю виконання вправ, а по периметру парку - охоронці, які уважно спостерігали за процесом - як мінімум, чотири, але цілком імовірно, їх більше.