Розрив між Порошенком і Зеленським скорочується

16:02, 18.04.2019
Розрив між Порошенком і Зеленським скорочується

(BBC)

У другому турі виборів Президента України 54% українців, які підуть на вибори й визначилися зі своїм вибором, готові проголосувати за Володимира Зеленського, 44,1% - за Петра Порошенка.

 

Такі дані соціологічного опитування оприлюднив представник Центру соціологічних досліджень імені Михайла Драгоманова Микола Булатевич під час прес-конференції, повідомляє Укрінформ.

 

“Як показують результати нашого опитування, за кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського у другому турі готові проголосувати 54% опитаних респондентів — це тих, які йдуть на вибори і які визначилися зі своїм вибором. Відповідно, за кандидата у Президенти Петра Порошенка у другому турі готові проголосувати 44,1% опитаних респондентів, які йдуть на вибори і які визначилися зі своїм вибором”, - сказав він.

 

Крім того, за даними опитування, зі своїм вибором ще не визначилися близько 15% респондентів.

 

У свою чергу, політичний експерт Ростислав Балабан зауважив, що серед опитаних 55,8% заявили, що точно йдуть на вибори, 17,6% - скоріше за все, що підуть.

 

Водночас він додав, що згідно з опитуванням, рейтинг Зеленського досяг максимуму і його основне завдання наразі зберегти виборців, а рейтинг Порошенка “поволі зростає”.

 

Опитування було проведене з 12 по 16 квітня. Опитано 1800 респондентів, що проживають в усіх областях України (крім АР Крим та тимчасово непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей). Похибка вибірки не перевищує 2,3%.

 

Як повідомляла УМ,  Порошенко різко скоротив розрив із Зеленським до 38,1-61,9% відповідно.