На Львівщині завгосп школи на очах у дітей вбив собаку і кинув його у річку

12:35, 03.04.2019
На Львівщині завгосп школи на очах у дітей вбив собаку і кинув його у річку

У Городку, що за 25 км від Львова, трапився прикрий інцидент – у НВК №2 "Загальноосвітній школі І ступеня-гімназії" завгосп на очах у дітей вбив бездомного собаку, запхав його у мішок і кинув у річку.

 

Про це повідомив місцевий мешканець Max Ivannyk у Фейсбук у групі "Все про Городок", пише ЗІК.

 

"Хочу розповісти про інцидент, який (як виявляється, повторюється не вперше) трапився у Городоцькій НВК 2. Територію школи відвідував собачка, безпритульний. Діти його знали та любили, бо був дуже дружелюбний. Проте це не дуже подобалося працівникам школи. І от вони чи то з власної ініціативи чи, можливо, за вказівкою вчинили самосуд. На очах у дітей собаку вдарили по голові лопатою, запхали у мішок і кинули у річку. Це просто жах і шок!!! Такі методи знущання над тваринами на очах у дітей травмують їхню психіку. Діти шоковані, багато дітей плакали. Найстрашніше, що це вже не вперше. Це, що такі методи навчити дітей, як поводитися з тваринками?", – написав Max Ivannyk. 

 

У коментарях місцеві мешканці підтвердили, що це правда. Зокрема, багато батьків, чиї діти вчаться у цій школі, написали, що ті бачили це на власні очі і потім розповіли їм вдома.

 

Також у коментарях люди пишуть, що протиправні і жорстокі дії над собакою вчинив завгосп цієї горе-школи.

 

Нагадаємо, в Україні посилили відповідальність за жорстоке поводження з тваринами у тому числі бездомними. За вбивство тварини в присутності дитини закон передбачає обмеження позбавлення волі строком 3-5 років.