Арсена Авакова викликали в ГПУ на допит про «замах» на Януковича

12:34, 09.12.2018

Генеральна прокуратура надіслала повістку на допит міністру внутрішніх справ Арсену Авакову у справі про можливий замах на колишнього президента Віктора Януковича в 2014 році.
 
Про це повідомив начальник департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк виданню theБабель.
 
За інформацією джерел видання, допит має відбутися 13 грудня. Це вже не перший виклик на допит голови МВС. 
 
Водночас прес-секретар Арсена Авакова Наталія Статівко прокоментувала, що офіційно поки невідомо про виклик на допит. За її словами, якщо дійсно прийде повістка, то міністр піде на допит.
 
"Міністр і міністерство ніколи не відмовлялися. Міністр уже давав свідчення з приводу кримінальної справи про держзраду колишнього президента, думаю, що і зараз все буде зроблено максимально відкрито", - сказала Статівко.
 
При цьому адвокат Януковича Ігор Федоренко повідомив theБабель, що захист уже підготував клопотання, щоб їх запросили на допит Авакова в прокуратуру. Федоренко повідомив, що вони представлятимуть як Віктора Януковича, так і одного з охоронців екс-президента - полковника Дмитра Іванцова, який офіційно визнаний потерпілим.
 
На суді про державну зраду Януковича Іванцов і його колеги розповідали, що дорогою до Харкова 22 лютого 2014 року в його машину стріляли, куля потрапила в магазин із патронами.