Наталія Бурейко попросила вибачення у Олександра Варченка за звинувачення у секс-домаганнях та погрозах

10:11, 09.11.2018
Наталія Бурейко попросила вибачення у Олександра Варченка за звинувачення у секс-домаганнях та погрозах

Секс-скандал із студенткою та співробітником Нацполіції вичерпано? (фото: Наталья Бурейко / Facebook)

Наталія бурейко, яка звинуватила у сексуальних домаганнях і погрозах високопоставленого співробітника Національної поліції Олександра Варченка, вибачилася перед ним і його родиною та заявила, що стала жертвою провокації.

"Мені дуже соромно. Я, Бурейко Наталія, написала публікацію про погрози з боку Олександра Варченка в соціальній мережі Facebook, не розібравшись в ситуації і не усвідомлюючи своїх дій", – написала Наталія Бурейко у Facebook.

Вона стверджує, що хотіла захистити себе, але через це завдала шкоду іншим людям.

При цьому дівчина стверджує, що у неї не було підстав вважати, що погрожує їй особисто Олександр Варченко.

"Я стала жертвою цинічної провокації проти Олександра і його дружини. Я допускаю, що акаунт був створений хакерами з Росії для дискредитації чиновників Національної поліції та Державного бюро розслідувань", – додає Наталія Бурейко.

Вона попросила вибачення у родини співробітника Нацполіції та попросила журналістів не турбувати її та його родини.

Дівчина принесла вибачення Варченку та членам його сім’ї.

"Олександр Варченко і його цивільна дружина є порядними людьми. Мені дуже соромно, що я стала жертвою шахраїв і мимоволі взяла участь у цій брудній інформаційної кампанії", – вказує Наталія Бурейко та додає, що більше коментарів у цій ситуації давати не буде.

У коментарях до посту із вибаченням Наталії бурейко користувачі Facebook підозрюють, що її залякали.Нагдаємо, Наталія Бурейко заявила про погрози від Олександра Варченка, після того, як вона нібито відмовила йому в інтимному зв’язку. Познайомилася дівчина із "впливовим чоловіком" через додаток Тіндер.