ФСБ затримала Абляліма Аблямітова з його вагітною дружиною в окупованому Азовському

12:08, 08.11.2018
ФСБ затримала Абляліма Аблямітова з його вагітною дружиною в окупованому Азовському

Двічі до будинку викликали "швидку допомогу", - господареві, який страждає на астму, ставало погано (фото: facebook.com/crimeansolidarity)

В окупованому Росією Криму в селищі Азовське Джанкойського району в будинку родини кримських татар пройшов обшук, силовики затримали сімейну пару.
 
Про це повідомив журналіст "Радіо Свобода" Антон Наумлюк у Фейсбуку.
 
"У селищі Азовське Джанкойського району в будинку Халіла Аблямітова пройшов обшук, який почався приблизно в 7 ранку і вже закінчився", - написав він.
 
За його словами, в обшуку брали участь близько двох десятків силовиків на трьох машинах, оглянули всі приміщення в будинку, а також споруди у дворі.
 
У будинку знаходилося п'ять осіб, разом з дитиною. Двічі до будинку викликали "швидку допомогу", - господареві, який страждає на астму, ставало погано.
 
 
За словами дочки господаря будинку Лілі Аблямітової, яку не пустили всередину, обшук проведено акуратно, нічого не розкидано. Її брата Аблялімі Аблямітова і його дружину Айджан після обшуку посадили в різні машини, які роз'їхалися - одна в бік Сімферополя, інша - в Джанкой.
 
Наумлюк додав, що в результаті обох затриманих відвезли до Сімферополя.
 
 
Як зазначає співтовариство "Кримська солідарність", серед силовиків було одинадцять осіб в масках і нашивками ОМОНу на формі. Повідомляється також, що була затримана жінка вагітна.
 
Станом на обід 8 листопада в спільності повідомили, що Аблямітова відпустили - він нібито знаходився в управлінні МВД.
 
Нагадаємо, в серпні на адміністративному кордоні з окупованим Кримом прикордонники ФСБ Росії затримала кримського татарина Решата Медінова.
 
Як писала "УМ", у Криму майно фонду, засновником якого є екс-глава Меджлісу кримсько-татарського народу Мустафа Джемілєв, хочуть "націоналізувати".