НАБУ опублікувало переписку Володимира Омеляна та його дружини

09:28, 21.09.2018
НАБУ опублікувало переписку Володимира Омеляна та його дружини

У НАБУ припускають, що Володимир Омелян свідомо приховував свої статки (фото: прес-служба Міністерства інфраструктури України)

У Національному антикорупційному бюро заявили, що переписка міністра інфраструктури Володимира Омеляна дає підстави припускати його причетність до незаконного збагачення.
 
Про це повідомляє прес-служба НАБУ.
 
"Розслідуючи незаконне збагачення міністра інфраструктури України та декларування ним недостовірних відомостей у е-деклараціях, детективи отримали понад 30 тимчасових доступів до речей та документів, направили понад 100 запитів. Наразі матеріали в цьому провадженні налічують понад 20 томів", - зазначають у Бюро.
 
У НАБУ стверджують, що опублікували переписку Омеляна з його братом, посередником стосовно купівлі авто, посадовцем одного з органів влади та його дружини Світлани Бевзи з колишнім власником будинку в Київській області.
 
З огляду на це, у НАБУ припускають, що високопосадовець свідомо приховував свої статки.
 
 
 
 
  
 
Крім того, у НАБУ заявили, що оприлюднили проект висновку НАЗК щодо відсутності в діях міністра конфлікту інтересів, "який той отримав за два місяці до офіційного ухвалення рішення".
 
13 вересня міністру інфраструктури Володимиру Омеляну співробітники НАБУ вручили підозру в незаконному збагаченні та недекларуванні.
 
14 вересня суд відпустив Володимира Омеляна на поруки, але зобов'язав здати закордонні паспорти. Суддя повністю відхилила вимоги прокуратури про арешт або заставу у 5 мільйонів гривень для міністра.
 
Після вироку Володимир Омелян вчергове заявив, що підозра НАБУ політично вмотивована, а керівництво антикорупційного органу діє в інтересах неназваних депутатів.
 
Згодом НАБУ таки надало дозвіл підозрюваному в незаконному збагаченні міністру інфраструктури Володимиру Омеляну виїжджати в закордонні відрядження.
 
19 вересня Солом'янський райсуд Києва ухвалив рішення про арешт майна очільника Мінінфраструктури Володимира Омеляна, підозрюваного в незаконному збагаченні.