Під антикорупційною прокуратурою спецназ НАБУ побився з поліцією і працівниками САП

21:17, 19.09.2018
Під антикорупційною прокуратурою спецназ НАБУ побився з поліцією і працівниками САП

Назар Холодницький та Артем Ситник (скріншот відео)

Біля приміщення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури сталися сутички між працівниками відомства і поліцією з одного боку співробітниками Національного антикорупційного бюро з іншого.

Про це повідомляє Громадське з посиланням на прес-службу САП.

За даними відомства, у внутрішньому дворі САП виявила засоби негласного зняття інформації («жучки»), а поряд з будівлею відомства перебував автомобіль зі співробітниками НАБУ, які начебто «здійснювали незаконні оперативно-технічні заходи».

«Автомобіль було заблоковано працівниками Національної поліції України та Управління державної охорони України з метою проведення невідкладних слідчих та процесуальних дій», — йдеться у повідомленні.

Крім того, у блокуванні брав участь автомобіль Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

За даними САП, на місце події приїхали озброєні спецпризначенці з нашивками НАБУ, які витягли з автомобіля САП водія та вчинили ДТП, аби «визволити своє авто».

Керівник антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що у водія, якого витягли з машини, попередньо зламана рука. Також він заявив, що співробітників НАБУ «визволяв» саме спецназ Бюро, бо «він знає в обличчя його керівника».Назар Холодницький додав, що передав інформацію про інцидент Генпрокуратурі та Службі безпеки України. За його словами, цією справою займається СБУ.

Також Назар Холодницький висловив упевненість, що НАБУ «хотіло зібрати компрометуючі дані» стосовно співробітників САП. На його думку, такий наказ дав директор НАБУ Артем Ситник.

У прес-службі СБУ Громадському повідомили, що до них надійшла заява від очільника САП про те, що відомство виявило апаратуру для прослуховування, на думку прокуратури, незаконного.

«На місце події виїхала наша слідчо-оперативна група, зараз у взаємодії з іншими правоохоронними органами проводять огляд місця події та інші слідчі дії. Наразі результатів ніяких повідомити не можемо», — заявили в СБУ.

Водночас у НАБУ наголосили, що з боку Бюро не було спроб встановити обладнання для прослуховування кабінету очільника САП.
 Нагадаємо, Назар Холодницький заявив, що НАБУ протягнуло кабелі для прослуховування його кабінету із Охматдиту.