«Пілот»-борсучок супроводжує українську команду військових авіаторів на змаганнях в Польщі (фото)

15:51, 26.08.2018
«Пілот»-борсучок супроводжує українську команду військових авіаторів на змаганнях в Польщі (фото)

Талісман української команди військових асів - "пілот"-борсучок (фото: Adam Zając? Grigory Skilsara та 831 бригада тактичної авіації у Facebook)

Талісман української команди військових асів "пілот"-борсучок був на борту літака під час виступів на міжнародному авіаційному показі Radom International Airshow 2018 з нагоди 100-ї річниці з дня створення Збройних сил Республіки Польща, який проходить на авіабазі Радом.

Як помітно на фото, які опублікувані на Faceebook-сторінці 831-ї бригади тактичної авіації, іграшковий член команди спостерігав за небом на шляху до Польщі.Згодом піднявся у повітря безпосередньо під час змагань.Миргородські аси переконують, що це - не просто м’яка іграшка: він веде бортовий журнал!

У період між польотами він знайомиться із "колегами" інших країн.Нагадаємо, українську команду на цьогорічному Radom-2018 очолює перший заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Аркадій Вашутін.

Прес-служба бригади інформує, що пілоти Олександр Оксанченко та Юрій Булавка показали високий рівень майстерності у перший день змагань, отримавши відзнаки.

Як повідомляла "УМ", на авіашоу Radom-2017, де українські пілоти стали кращими, їх супроводжував талісман-борсучок.