Медведєв загрожує сприйняти нові санкції США як оголошення війни

09:22, 10.08.2018
Медведєв загрожує сприйняти нові санкції США як оголошення війни

Медведєв: Наші американські друзі це повинні розуміти (фото Дмитро Медведєв, facebook.com)

У разі посилення економічних санкцій проти Росії, останній доведеться відповідати економічними, політичними та іншими методами.
 
Про це заявив прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв, повідомляє ТАСС.
 
За його словами, якщо буде щось типу заборони діяльності банків або використання тієї чи іншої валюти, то в Росії це вважатимуть оголошенням економічної війни.
 
"І на цю війну необхідно, потрібно буде реагувати - економічними методами, політичними методами, а, у разі необхідності, і іншими методами. І наші американські друзі це повинні розуміти", - заявив Медведєв.
 
При цьому, на його думку, санкції Росії не страшні, оскільки вона "останні сто років існувала в умовах постійного санкційного тиску".
 
Раніше в США оголосили, що введуть нові санкції проти Росії, переконавшись у тому, що Москва несе відповідальність за атаку нервово-паралітичним агентом у Великій Британії на колишнього російського подвійного агента Сергія Скрипаля та його доньку Юлію.
 
Окрім того, сенатори США пообіцяли ввести нові санкції проти Росіїще до проведення в США проміжних виборів до Конгресу, намічених на листопад.