Новий фейк від Кремля: в Україні розкритикували Джавеліни

09:01, 07.07.2018
Новий фейк від Кремля: в Україні розкритикували Джавеліни

Фейковий "лист" про Javelin широко розлетівся соцмережами

Російські пропагандисти розповсюджують брехливий лист, в якому українські конструктори нібито критикують поставлені з США ракетні комплекси "Джавелін".

Про це попереджає РНБО.

"До уваги журналістів: в деяких електронних ЗМІ розповсюджується фейковий лист Генерального конструктора ДП "Державне Київське конструкторське бюро "Луч" на ім'я секретаря РНБО України Олександра Турчинова. ", - інформують в Раді національної безпеки та оборони.

Прес-служба відомства наголошує, що мета цього фейкового документу, сфабрикованого спецслужбами Росії, - скомпрометувати військово-технічне співробітництво між Україною та Сполученими Штатами Америки.

"Лист" не випадково з’явився наперердодні зустрічі Володимира Путіна та Дональда Трампа, вказують у відомстві.

"Просимо представників ЗМІ не допомагати російським спецслужбам в тиражуванні дезінформації та, у разі публікації подібного повідомлення, зняти його зі своїх сторінок", - додали в РНБО.

Лист про незадовільні випробування "Джавелінів", який поширюють російські пропагандисти:Нагадаємо, президент України Петро Порошенко відвідав полігон під час випробування Javelin.

Як повідомляла "УМ", в СБУ прийшло фекове повідомлення про те, що зниклих безвісти дітей тримають в заручниках. При цьому від правоохоронців вимагали 350 тисяч доларів, інакше дітям завдадуть шкоди.

Виявилося, що листа відправив 24-річний чоловік, який дізнався дані зниклих безвісти із сайту "Служби розшуку дітей".