Під Солсбері нове отруєння: чоловік та жінка в критичному стані

11:05, 04.07.2018
У сусідньому з британським Солсбері місті були виявлені дві людини без свідомості. Поліція припускає їх контакт з невідомою речовиною.
 
Про це пише DW.com.
 
Поліція графства Вілтшир в середу, 4 липня, повідомила про нові випадки отруєння під Солсбері. За інформацією поліції, 30 червня в містечку Еймсбері в одному з будинків були виявлені чоловік і жінка без свідомості. Поліція припускає їх можливий контакт з "невідомою речовиною".
 
Постраждалих помістили в лікарню в Солсбері, вони знаходяться в критичному стані. Фахівці проводять необхідні процедури для визначення речовини.
 
У розпочатому розслідуванні поліції беруть участь кілька структур.
 
Ряд місць, які постраждалі могли відвідати перед інцидентом, будуть оточені в якості запобіжного заходу, йдеться в заяві поліції.
 
Як повідомлялося, на початку березня колишній співробітник ГРУ Росії Сергій Скрипаль і його дочка Юлія були виявлені без свідомості в британському Солсбері.
 
Їх отруїли нервовим агентом епохи холодної війни, за що уряд звинуватив Росію, зануривши двосторонні відносини на новий мінімум, хоча Кремль заперечує будь-яку причетність.
 
Протягом декількох тижнів британські служби очищували місця, де перебували Скрипалі у день отруєння, та де міг залишатися нервовий агент. 
 
18 травня стало відомо, що Скрипаль вийшов з лікарні. Юлію Скрипаль виписали 9 квітня.
 
Нагадаємо, після атаки в Солсбері із США видворили понад 60 російських дипломатів. Згодом президент США Дональд Трамп заявив, що його країна вчинила наймасовіше видворення представників Росії з усіх країн, які долучилися до політичної підтримки реакції уряду Велкої Британії на хімічну атаку в Солсбері.