Біля Кремля вивісили великий плакат на підтримку Олега Сенцова (фото)

13:10, 29.06.2018
Біля Кремля вивісили великий плакат на підтримку Олега Сенцова (фото)

У центрі Москви група муніципальних депутатів і активістів цієї ночі влаштувала акцію на підтримку утримуваного в російській в'язниці українського режисера Олега Сенцова.
 
Про це повідомляє Ехо Москви.
 
Так, на Великому Москворецькому мосту біля Кремля учасники вивісили складений з декількох плакатів напис Sentsov англійською мовою.
 
Фотографії опублікувала в Твіттері депутат Тімірязівського району Юлія Галяміна.
 
Як відомо, Сенцов з 14 травня тримає голодовку в російській колонії.
 
Нагадаємо, вранці 28 червня уповноважена ВР з прав людини Людмила Денисова повідомила, що їде в Лабитнангі (Росія), щоб зустрітися з Сенцовим.
 
Однак в офісі омбудсмена Росії Тетяни Москалькової заявили, що Москалькова планує відвідати Сенцова, але без Денісової. Кортеж Москалькової заїхав на територію колонії повз Денісову, яка очікувала біля входу. 
 
Згодом Москалькова заявила, що стан Сенцова в цілому задовільний, але у зв'язку з його голодуванням залишаються побоювання. 
 
Також Москалькова заявила, що отримала відповідь від Федеральної служби виконання покарань РФ про те, що Денісова не може бути допущена в рамках консульських конвенцій до Сенцова, оскільки вона громадянка іншої держави, а він є громадянином Росії.
 
Денісова зверталася до чергового колонії з проханням пропустити до Сенцова і намагалася подати відповідну заяву, але її не приймали. Близько 17:00 за місцевим часом 28 червня у Денісової прийняли заяву про намір побачитися з Сенцовим.