Порошенко призначив Павла Жебрівського аудитором НАБУ

08:17, 20.06.2018
Порошенко призначив Павла Жебрівського аудитором НАБУ

Жебрівський вже відреагував на призначення. Фото Павло Жебрівський/facebook.com

Президент України Петро Порошенко призначив Павла Жебрівського аудитором Національного антикорупційного бюро. Про це йдеться в указі президента №169 від 19 червня.
 
Указ набирає чинності з дня його опублікування.
 
Екс-глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський вже відреагував на призначення.
 
"Докладу максимум зусиль, щоб сумлінно й достойно виконувати покладені на мене обов'язки та виправдати очікування суспільства на очищення влади й подолання корупції", - написав він на своїй сторінці в Facebook.
 
За словами Жебрівського, НАБУ - саме той орган, який повинен служити боротьбі з корупцією.
 
Своє завдання в складі комісії зовнішнього контролю з проведення незалежної оцінки (аудиту) НАБУ він бачить в тому, щоб "допомогти зробити цей орган максимально прозорим і ефективним".
 
"Головне у справі аудиту НАБУ - не нашкодити, щоб разом із водою не вихлюпнути немовля", - додав Жебрівський.
 
Колишній нардеп (2002-2005) і екс-губернатор Житомирської області (2005) Павло Жебрівський на виборах до Верховної ради в 2014 році балотувався по 63 округу в Житомирській області, де посів друге місце, поступившись мандат Олександру Ревезі.
 
З січня по червень 2015 року він працював в структурі Генеральної прокуратури України на посаді начальника нового управління з розслідування корупційних злочинів, скоєних посадовими особами, які займають особливо відповідальне становище.
 
З 11 червня 2015 по 13 червня 2018 року Жебрівський був главою Донецької обласної військово-цивільної адміністрації.
 
14 червня Жебрівський анонсував зустріч з Порошенком щодо нового призначення. 13 червня Порошенко підписав указ про звільнення Павла Жебрівського з посади голови Донецької обласної державної адміністрації (ОДА).
 
Сестра Жебровського Філя володіє одним з найбільших фармацевтичних підприємств в Україні - "Фармак".